Jansen Frans

Franciscus Lambertus Jansen *'s-Hertogenbosch, 28-8-1930 overleden  7 december 2010. Jansen is doctor afgestudeerd op [als boek uitgegeven proefschrift: 'Kledinghandel in transitie'. [december1991].

  

Jansen volgde de studie politieke en sociale wetenschappen aan de Universiteit van Nijmegen  [doctoraal 1959]. Werkzaam bij de gemeente Den Bosch vanaf 1958 en vervolgens bij het Ministerie van Sociale  Zaken en Volksgezondheid vanaf 1962 als socioloog onderzoeker. Vanaf 1966 stafdocent sociologie  aan de Katholieke Sociale Akademie in Enschede.

Laatste artikelen binnen de categorie Jansen Frans:

dr. Frans Jansen  overleden

dr. Frans Jansen overleden

Gepubliceerd op: 10-12-2010 | Gewijzigd op: 10-12-2010
Frans Jansen, een telg uit het geslacht 'A.F.Jansen kledingbedrijf'' maar met een afwijkende richting als afgestudeerd socioloog, is op 7 december 2010 op 80-jarige leeftijd overleden. Frans Jansen werd op 28 augustus1930 in Den Bosch geboren. als zoon van Lambertus Jansen en als kleinzoon van Antonius Franciscus Jansen. Bij deze grootvader ligt in 1889 de oorsprong van de kledingzaak A.F. Jansen.
Lees meer