Zoeken
Gemeenteraad blokkeert referendum/ Van Son houdt even perspauze
Printerversie |
Nav dit artikel Jos van Son zojuist gebeld [18.25 uur]. Het blijkt dat het met zijn gezondheid 'ontzettend fout' gaat. Maar daarover komt Jos zelf binnenkort naar buiten.
Ook volgt er geen bericht via de gemeentewoordvoerder: 'Want ik wil zelf de regie in eigen hand houden.'
Omroep Brabant meldt nog over de affaire van dinsdagavond:
De kerstgedachte overheerst op het Bossche stadhuis. Met nog een ruime week tot Kerstmis zijn wethouder Jos van Son en Nol Roos van de Bossche Volkspartij toch dichter tot elkaar gekomen. Dinsdagavond noemde Jos van Son het raadslid Nol Roos nog fascistisch. Maar Roos heeft besloten geen aangifte te doen tegen de wethouder.
"We hebben een heel fijn gesprek gehad", vertelt Roos een dag na de opmerking. "Om kwart voor twaalf hebben we het een en ander uitgesproken. En daarbij heeft hij meerdere malen zijn excuses gemaakt." Voor Roos is hiermee de kou uit de lucht en doet hij geen aangifte.
Ook op Twitter maakte Van Son al zijn excuses. 'Soms ligt mijn hart nader dan mijn tong. Sorry Nol’, schreef de wethouder aan het raadslid.
Jos van Son: 'We zijn - na enkele gesprekken- in goede verstandhouding uit elkaar gegaan.'
,
.jpg)
Roos wil ondanks dat zijn fractie eerst vóór een asielzoekerscentrum was, nu de bevolking peilen hoe zij erover denkt... Dat noemt de mediaman/ politicus 'democratisch logisch... .'.
Alle fracties -uiteraard minus de BVP- steunen dat voorstel niet. Dan zit er niets anders op dan dat de persoon die het initiatief nam, P. Stupers uit Rosmalen, in een rechtzaak alsnog dat referendum geregeld te krijgen.
![]() |
Wethouder Jos van Son 'even afwezig door omstandigheden' zeggen collega Hoskam en een gemeente woordvoerder.. na een rotopmerking van Van Son tegen de BVP in de raadsvergadering van dinsdag 15 december 2015. foto © paul kriele, 20 januari 2015. |
Het Brabants Dagblad meldt dat het er in de raadzaal nogal heftig aan toe ging .Onder andere wethouder Jos van Son noemde de partij van Roos 'Facistisch' en Roos sprak van flapdrollerij'.
Beiden boden later hun excuus aan. Maar Roos doet aangifte van deze opmerking van Van Son.
Dat is wellicht de reden dat de wethouder van Rosmalens Belang vandaag niet zijn gezicht in het stadhuis liet zien.
Terug naar boven