Geruchten Groenewoud/ Den Otter ontkend

Printerversie
Gepubliceerd op: 29-09-2008 | Gewijzigd op: 22-07-2011
Twee panden op de Parade, die nog steeds in ontwikkeling zijn: het hoekpand op nr. 12 van Rens den Otter, het andere op nr. 13 van Geoffrey Groenewoud, die er sjieke appartementen inricht.

foto ©  paul kriele, 3 april 2007.

Het artikel [25-9-2008] over de vertragingen van projecten van Rens den Otter en het project van Geoffrey Groenwoud [Verwersstraat/Parade] leverde een aantal reacties op.
Noodzaak was, omdat het bij Geoffrey een aspect betrof van juridische problemen, hem te bellen. Maar Geoffrey ontkent elk aantijging dat er belastende zaken rond hem zouden spelen. Hij bleek er wel van de op de hoogte te zijn, maar.. ‘Dat is een onzinverhaal,’ aldus Groenewoud. Die ons ‘een prettige zondag’ toewenste.
Bij Rens den Otter, die verwacht dat zijn projecten pas eind 2009 worden afgerond, spelen - mede - privé-zaken een rol. Om reden van privacy kan daarop niet verder niet worden ingegaan.
Zie ook Rens den Otter