Naast Cementrum ook hotel voor daklozen met coronaverschijnselen

Printerversie
Gepubliceerd op: 08-04-2020 | Gewijzigd op: 08-04-2020
Behalve bij het Cementrum aan de St.Teunislaan kunnen daklozen zonder alcohol- of drugsproblemen ook terechtin Hotel Terminus bij het Stationsplein. Zij worden dagelijks door medewerkers van o.a. Novadic bezocht en moeten zich aan de richtlijnen van RIVM houden.

.

Bericht van 3 april 2020 Opvang daklozen met corona verschijnselen bij  Cementrum
Op het parkeerterrein
bij het Cementrum  aan de St.Teunislaan komen tien
woningen voor daklozen
met coronaverschijnselen
.

foto © paul kriele, 31 mei 2013. 
...........................................................

Op het parkeerterrein van het Cementrum (Sint Teunislaan 1) gaat de gemeente  tien tijdelijke woningen plaatsen (9 éénpersoon en 1 voor gezin). Deze woningen zijn bestemd voor maximaal 12 mensen die dakloos zijn en corona verschijnselen hebben. Deze mensen blijven hier wonen zolang de maatregel geldt dat mensen met corona verschijnselen binnen moeten blijven. Zij mogen het terrein niet verlaten.
Maatschappelijke Opvang Den Bosch, Novadic-Kentron en het Centrum voor Trajecten en Bemoeizorg zullen de mensen begeleiden. De medische zorg wordt opgepakt in samenwerking met een GGD-arts.