Zoeken
Den Bosch op tv-program 'Bestemming Nederland'
Printerversie |
Het tv-team maakte zaterdag 24 april 2004 een wandeling door de stad en Maas vertelt wat over de toeristische bezienswaardigheden en bepaalde Bossche lekkernijen.
![]() |
![]() |
De -anders op het water actieve- gids Maas maakt met Mariska van der Kolk van RTL een toeristische stadswandeling. | De opnamen voor het RTL-programma in de winkel van bakker Van Haren bekend door zijn worstebroodjes ... foto © gerard monté, 24 april 2004. |
Voor de presentatie van het Bossche aandeel waren drie kandidaten [o.a. Lily Voets en Carla van Loon van Omroep Brabant..] genomineerd. Dat gebeurde op voordracht van de Bossche streekVVV. Maar RTL koos onverwacht voor een vierde kandidaat [..] Maas. Maas is gids van de Binnendiezevaartochten en is bevriend met de regisseur van het RTL- programma.. ..
De uitzending via RTL is zaterdag 14 mei 2004.