Zoeken
Villa Pettelaarseweg 1 druk in de verbouwing
Printerversie |
De nieuwe eigenaar van Pettelaarseweg 1, Henk Swanenberg junior, is druk bezig zijn nieuwe bezit op te laten knappen. Werkzaamheden aan het dak, nieuwe voegen en nieuwe raamlijsten staan als eerste op het program.
De bekende beeldbepalende villa die Teulings medio vorige eeuw liet tbouwen en waar achtereen volgens dr. Otjes en Rens den Otter * woonde, werd augustus vorig jaar aan de zoon van een oud ijzer handelaar uit Schaijk verkocht.
De laatste eigenaars waren Ben Groenewoud en de belegger, projectontwikkelaar John van Deursen.
![]() | ![]() |
De villa Pettelaarseweg 1 vorig jaar augustus, toen het perceel met een lang stuk grasland aan de polderzijde net was verkocht. | Pettelaarseweg 1 in de verbouwig. foto's © paul kriele, 26 augustus 2012 en 7 mei 2013. |
De nieuwe eigenaar van de villa Pettelaarsweg 1 is Henk Swanenberg junior. Dat is de zoon van een oud ijzer handelaar uit Schaijk, die het perceel voor tegen de twee miloen euro van Groenewoud/Van Deursen kocht.
*Zie artikel dd. 13 juni 2012 Villa Pettelaarseweg voor bijna € 2 miljoen te koop