Zoeken
Fred van der Hoorn verlaat FC Den Bosch
Printerversie |
Fred van der Hoorn, hoofd scouting, legt zijn functie begin volgend jaar neer. Dat zijn beide partijen overeengekomen, zo staat in een persbericht van heden avond, dinsdag 29 november 2016, te lezen.
Vóór Van der Hoorn werd ook al van Edward van Wonderen afscheid genomen bericht dd. 24 november 2016
![]() | Fred van der Hoorn vertrekt bij FC Den Bosch. |
Fred van der Hoorn debuteerde in het betaald voetbal in seizoen 1984-1985 en speelde vanaf toen elf seizoenen bij FC Den Bosch. Hoorns laatste wedstrijd was in 2001-2002.
Na zijn afscheid als profvoetballer bekleedde Van der Hoorn diverse functies bij FC Den Bosch. Per 1 juli 2014 stopte hij in zijn huidige functie van algemeen directeur en werd manager voetbalzaken.
Het proces om de Bossche club structureel en duurzaam financieel gezond te maken ligt aan de basis van dit besluit .