Veemarktweg deels geopend

Printerversie
Gepubliceerd op: 20-04-2015 | Gewijzigd op: 21-04-2015
De Veemarktweg is na bijna een half jaar -maandag 20 apri 2015 -deels weer opengegan De richting ' Veemarkt'-stad moet nog worden afgewerkt. Maar door een stoplichtbediening kan heen en terug toch beiden een rijbaan gebruiken.
Het fietspad is al wel bruikbaar, maar nog niet af.
Verkeer kan  via een omleiding over de Boschveldweg onder het viaduct voor treinen en auto's door. Maar de Boschdijkstraat is nog geblokkeerd door de aanleg van riolering en gasbuizen.
Daarom worden ook de fietsers vanaf de stad en terug omgeleid over het terrein van De Heus.

Veemarktweg
-Links: De  Veemarktweg in de richting vanaf de stad naar de Brabanthallen is geopend. Het fietspad is provisorisch aangelegd.
-Rechts: De rijbaan in de richting
Brabanthallen-stad is nog niet klaar.

Diezebruggen
   -Links: De linkse brug is de nieuwe
verkeersbrug die de 
Paralelweg met  de Zandzuigerstraat verbindt.

De rechter brug is de fly-over voor treinen vanaf Nijmegen
.
-Rechts: Kijk op de verkeersbrug over de Dieze gezien vanaf de Brabanthallen [Veemarkt..].

foto's © paul kriele, 20 april 2015.
 

Boschdijkstraat opgebroken
De Boschdijkstraat is in de week van 20-25 april 2015 nog afgesloten ivm de aanleg van riool-, en gasbuizen.
Het autoverkeer vanaf de stad naar de Brabanthallen wordt via de Boschveldweg omgeleid. En fietsers via het terrein van De Heus
.
Omgekeerd: het verkeer vanaf de Brabanthallen richting stad kan nog niet onder het Veemarktviaduct door.
 
  De kruising Tramkade-Boschveldweg is geblokkeerd.

foto's © paul kriele,  20 april 2015.

Voorbij de Veemarkt /Brabanthallen is de Oude Engelenseweg opgebroken. Ook daar gelden omleidingen.


Terug naar boven