Fiat nieuwbouw De Bouwloods mits..

Printerversie
Gepubliceerd op: 04-04-2017 | Gewijzigd op: 04-04-2017

 St Jansmuseum de Bouwloods mag voor € 4 miljoen  de nieuwbouw uitvoeren,  mits zij ook het geld verzekerd voor de restauratie van de St. Jan. Dat besloot een meerderheid in de raad maandagavond  3 april 2017.Voor een onderzoek naar die mogelijkheid is voorlopig  € 225.000 beschikbaar gesteld.
Dat besluit is wel een domper op de inzet en steun die wethouder Huib van Olden steeds richting de stichting heeft uitgesproken. Zie ook bericht van 23 februari 2017   Opening St Jansmuseum pas in 2020. 

Wethouder Huib van 
Olden moet telkens
wat -meer- tegenslag incasseren
.

-Rechts: Wethouder Huib van
Olden naast Berry Bemelmans,
de voorzitter van de stichting St. Jansmuseum


foto  © paul kriele, 20 januari 2015.

De politiek is vanaf de soff met het Puthuis, waarachter enkele Bossche ‘kopstukken’ schuil gaan die zich niet aan hun afspraken houden,  nogal  terughoudend geworden. Ze zal niet meer zo royaal met subsidies voor vergelijkbare projecten gaan strooien. 

Achter die € 225.000 schuilen nog wat reserves, want de BVP en GroenLinks vinden het bedrag aan de hoge kant en de socialisten zijn so wie so al tegen deze nieuwbouw.