Zoeken
Impressie Oetelkonzert met zangeres Do en Eric Vloeimans
Printerversie |
Impressie van Oetelkonzert op dinsdag 6 februari 2018
Alle prinsen uit de gemeente Den Bosch waren present op het Konzert. Ook Amadeiro XXV, maar hier in burger en voor het laatst....in de persoon van Koos Woltjes.
Andere hoge functoonatissen waren behalve bisschop Gerard de Kort, CdK Wim van de Donk en burgemeesterJack Mikkers. de minister van Landbouw Caorola Schouten, lid van de CU en een geboren Bosschenaar en Ina Adema burgemeester van Lelystad.
![]() |
Voor het eerst waren alle carnavalsprinsen uit Den Bosch aanwezig op het Konzert. Links in burger Koos Woltjes en rechts naast hem Johannes I van Zandhaozendurp en die van Vinkel en Nuland. foto ©henk van esch, 6 februari 2018. ............................................................ |
In een bomvol TheateradParade voltrok zich het jaarlijkse Oetelkonzert op de dinsdag [ 6 februari 2018] voor carnaval. De ere- gasten waren de bariton Raoul Steffani en de zangeres Dodie met de Philharmoniezuidnederland carnavaleske en operetteachtige liederen vertolkte, muv het nummer 'Hij gelooft in mij' van André Hazes, dat Bo op het eind zong.Ook Eric Vloeimans vertolkte wat meer populaire nummers . Veel bijval kreeg uiteraard een van de Kleinkeinder.
De presentator was Jan Roosen.
![]() |
![]() |
In de zaal en in de bak zaten bij elkaar zo'n 1500 gasten bij dit 54ste Oetelkonzert. Onder wie naast bisschop Gerard de Korte en burgemeetser Jack Mikkers, ook oud-minister van Justitie Ivo Opstelten.. |
|
![]() |
![]() |
-Rechts boven: Optreden van een van de Kleinkeinder dat overigens als trio uit elkaar is. -Rechts: Afscheid van dirigent ArjanTien door voorzitter Fred Rademaker van De Oetels. foto's © henk van esch, 6 februari2018. ..................................................................................................... |
![]() |
![]() |
![]() |
-Boven: Een onderscheiding voor de eertste violiste van de Philharmoniezuidnederland.Uiterst rechts oud-minister van Justitie Ivo Opstelten en links op de achtergrond gedeputeerde Swinkels. -Rechts boven: Trompettist Eric Vloeimans brengt het gezelschap onder wie Fred Rademaker en Fedde Vennix van de Oetels en de Peer aan het lachen. -Rechts: Toespraak door d'n Peer, rechts zangeres Do. |
![]() |
Bericht van 9 januari 2018: Oetelkonzert met soliste de Zangeres Do en bariton Raoul Steffanie
mOp dinsdag 6 februari 2018 vindt met d ePhilharmonie Zuidnderland het 54ste Oetelkonzert in TheateradParade plaats. Bijzondere gasten zijn de zangeres Do, trompetist Eric Vloeimans en de bariton Raoul Steffani.
Het thema waaraan ook de dirigent Arjan Tioen met zijn muziekkeuze aan zal bantwoorden is 'Mee nôôte op sjouw', een motto dat slaat op een eerder aangekondigde verhuizing naar een andere speelplek. Maar dat is voorlopiog uit beeld.
![]() |
Het Oetelkonzert van 21 februari 2017. ................................................................. |
Meer info www.oetelkonzert.nl
Terug naar boven