Zoeken
Sluiting repetitieruimte voor theater-en muscials op Paralleweg E30
Printerversie |
Door de sluiting van de productie/repetitieruimte Theaterwissel E30* op de Parallelweg zitten de producenten van musicals en theaters zonder accommodatie. Oorzaak is de herbestemming van de Spoorzone, dus ook van de Parallelweg.
De stichting Theaterwissel stimuleert door deze facilitaire dienstverlening al tien jaar amateur culturele producties. Maar wel in het besef dat daar een eind aan zou kunnen komen. Maar ergo is dat er op middel lange termijn - mede gelet op de ruimtelijke eisen- geen vervangende accommodatie beschikbaar komt.
Dat betekent voor circa 20 producerende organisaties met circa 5.000 amateurs het einde van een repetitieruimte...
![]() |
Parallelweg E30: Een vergelijkbare hal waar musical- en theater[muziek] producenten hun repetities deden. ................................................................... |
*De initiatiefgroep van de stichting Theaterwissel E30 bestaat uit het bestuur van Stichting Musical Den Bosch 800 en de directies van BIM Vastgoed en Theater aan de Parade.
Parallelweg Repetitie- spelmoment van de Oeteldonkse jeugdmuziek 'Dè spoort nie' in 2017. foto © olaf smit. ........................................................................ |
![]() |