Werkzaamheden voor grotere terrassen op Parade begonnen

Printerversie
Gepubliceerd op: 27-03-2018 | Gewijzigd op: 27-03-2018

Dinsdagmorgen 27 maart 2018 is de gemeente begonnen met de voorbereidingen voor een breder terras langs de horecazaken op de Parade aan de huidige Westzijde.
De rijbaan is al  opgebroken. Die wordt versmald waardoor de huidige terrassen tachtig centimeter  groter worden. De trottoirs voor de terrassen kunnen ruimer omdat de bushalte is komen te vervallen.

Impressie van het begin van de werkzaamheden naar
een ruimer terras voor de zaken langszij de Parade westzijde.


foto's © paul kriele, 27 maart 2018.
.......................................................................................................

.

De vijf horecabazen laten de doorlopen middendoor de huidige terrassen komt te vervallen. Tegelijk met dit karwei wordt de aankleding vernieuwd, zoals nieuwe lichtereparasols met ledverliching en verwarming.
De werkzaamheden verlopen in fasen. Eerst komt het deel tot aan de Kerkstraat aan de beurt en komend najaar ook de Torenstaat die vernieuwd  wordt en bij de luidpoort rianter.