Zoeken
Kostuums van Marjolein Hockers in Oeteldonks Gemintemuzejum
Printerversie |
Vanaf afgelopen zondag 13 mei 2018 exposeert het Oeteldonks Gemintemuzejum kostuums van de bekende kostuumsontwerpster Marjolein Hockers Marjolein Hockers is een beroemdheid op het gebied van kostuumontwerpen. Marjolein Hockers, die eerder voor de Efteling werkte, switchte naar het aspect carnaval en werkt voortaan alleen voor carnavalsorganisaties en in opdracht van particulieren.
|
Beeld van de tentoonstelling van carnavalskostuums van Marjolein Hockers. foto © gérard van kessel, mei 2018. ........................................................... |
Burgemeester Jack Mikkers heeft de tentoonstelling die nog tot komend najaar duurt, geopend. Bij de opening was ook Harry van Hout, stadsprins van Eindhoven [Lampegat] in 1998 aanwezig.
Mikkers droeg met carnaval in zijn Veldhovense tijd een kostuum van een van de leerlingen van Hockers wiens ontwerpen een deftige en kleurrijke stijl uitdragen die herinnert aan de tijd van 200 jaar geleden.