Zoeken
Festival Boulevard overtreft editie van 2014
Printerversie |
Voor festivaldirecteur Viktorien van Hulst scheen op deze 31 ste editie meestal de zon, maar in het laatste weekeind moest ze ok even de paraplu opsteken. Conclusie: globaal 60.000 kaartjes verkocht en de voorstellingen kende een hoge bezettingsgraad. maar de capaciteit op de locaties was te beperkt... foto © paul kriele, 6 augustus 2015. |
Theaterfestival Boulevard heeft qua kaartverkoop met 60.000 verkochte kaartjes de editie van 2014 [53.000] ver overtroffen. Maar wel weer het aantal van 2013 weer gehaald.
Over het bezoekersaantal laat Van Hulst zich niet uit. Dat waren er in 2013: 145.000 met een terugval in 2014 van 15.000 naar 130.000.
Straattheater van Cie.Oposito. |
Festivaldirecteur Viktorien van Hulst toont zich in het algemeen erg tevreden. Voor de Bossche was het een vuurproef na de periode met de kanjers Geert Overdam en Wim Claessen. De positief ingestelde Van Hulst ging er vol in, enthousiast, zonder enig vooroordelen, maar ze kreeg wel meteen de domper mee van asbest in 'De Heus'. Dat werd effectief opgevangen met alternatieve locaties [Pompen& Verlouw en het Maraipaviljoen].
Het aantal van 60.000 is overigens een schatting, want de zon had een positief effect, maar de regen van het laatste weekeind speelde weer eens parten op de toeloop.
Jammer dat het straattheater zijn hoogtepunt pas in het laatste weekeind beleefde.
In het BD zegt de directeur dat de editie van 2016 een samenwerking aangaat met de stichting Jheronimus Bosch500.