Gemeente verstrekt voorschot energietoeslag

Printerversie
Gepubliceerd op: 10-03-2022 Omdat het kabinet nog niet klaar is met het aangeven van criteria om in aanmerking te komen voor een energietoeslag verstrekt Den Bosch alvast € 200 aan gezinnen die een laag inkomen hebben. Met dat bedrag kunnen zij een deel van de energiekosten betalen. Het gaat om huishoudens die per 1 januari 2022 een bijstandsuitkering via de Participatiewet hadden. Zij behoeven zich voor die vergoeding  niet aan te melden.
Met dat voorschot worden ongeveer 3500 Bossche huishoudens geholpen. Er zijn ook nog andere steden die dat voorschot verstrekken
Er zijn nog veel meer huishoudens met een laag inkomen die recht hebben op de een energietoeslag. Het kabinet is nog aan het werk over de voorwaarden. Zodra de voorwaarden bekend zijn kunnen huishoudens die nog geen vergoeding hebben ontvangen zich aanmelden.
Kijk voor meer info op site van de gemeente.