Zoeken
Huurder Zar krijgt slechts 2 jaar maar treurt niet
Printerversie |
Geen zes jaar, maar nog slechts twee jaar mag Zar van de rechter de Talent Factory huren. foto © paul kriele, 8 september 2007. |
![]() |
Ruben Zar krijgt nog slechts twee jaar om in het Cultureel Jongerencentrum aan de Buitendijk te blijven, maar treurt niet.
In het vonnis van hedenmiddag 21 oktober 2009 mag Zar het fabriekspand slechts tot 2011 huren. Zar had gehoopt dat oktober 2015 de eindatum zou zijn. 'Dat was voor mij eigenlijk zo goed als rond,' aldus Zars reactie.
Maar Zar treurt niet. '' Andere projecten krijgen momenteel bij de gemeente voorrang. ook door de crisis komt de ontwikkeling van de Kop van 't Zand op een tweede plan te staan,' zegt Zar. 'Bovendien: De Talent Factory is en blijft een monument en dat heeft zijn beperkingen.'
De redenering van Zar gaat nog verder. 'Ik ben hoopvol. Die einddatum van 2011 betekent nog niet dat ik dan huurder af ben. De gemeente is volgens de regels verplicht mij in 2011 als eerste kandidaat-huurder het pand te offreren !