Zoeken
Gossimijne op plek Grieks restaurant Cavos
Printerversie |
Op het markante punt aan de Oude Dieze is maandagavond 7 november 2016 voor familie en relaties restaurant Gossimijne geopend. Dat zit dus op de plek van het Grieks restaurant Cavos dat niet goed liep.
![]() | Restaurant Gossimijne is gekomen op de plek van het Grieks restaurant Cavos, dat geleid werd door Illias Deligiorgis. |
![]() foto's © paul kriele, 9 november 2016. | ![]() |
De nieuwe uitbaters van deze franchise vestiging zijn Karin Hensen en haar 21-jarige zoon Frank van Leeuwerden- Hensen, die in de keuken als chef-kok de scepter zwaait. Karin heeft al ervaring in de Osse vestiging van de keten. Die is eigendom van Yvo Goslinga, die in 1998 zijn eerste vestiging in Veghel opende. Nu zijn er naast Veghel en Den Bosch in Oss, Venray en Uden zaken van Gossimijne.
Karin had al twee jaar geleden optie op dit etablissement in een pand van Monique Persoons, maar werd toen net gepasseerd door de Griek . Zoon Frank heeft in de Vest gewerkt en kreeg een opleiding bij Cas Spijkers.
Zie ook het eerste bericht van komst Gossimijne in Den Bosch: 'Gossimijne neemt plek van l Cavos in. dd. 8 augustus 2016.