Zoeken
Korte Putstraat:Echtpaar René & Anja Schoenmakers terug met horecazaak
Printerversie |
Het echtpaar René en Anja Schoenmakers uit Eindhoven, dat vanaf 2008 restaurant Klassiek leidde op Korte Pustraat 25, maar zich daaruit in 2013 terugtrok, beginnen weer opnieuw en wel in de later daar tegenover door hen geopende Proeverij Klassiek. Dat was inmiddels [november 2017] overgenomen door Paul en Chantal Diekman die er ook muzikale entertainment aan toevoegde.Maar Paul stopte om privé redenen in november 2017 met zijn zaak.
René en Anja hebben aan hun nieuwe zaak de erg voor de hand liggende naam Tapperij Klassiek gegeven. Zo komen herinneringen aan hun voormalige succesvolle horecazaken weer boven.
Korte Putstraat 24. [Linker pand] Tapperij Kassiek op Korte Putstraat 24 dat René en Anja Schoenmakers openden. Voorheen zat er restaurant Menu-et van Paul Diekman en daar voor Proeverij Klassiek ook weer van het echtpaar Schoenmakers. foto © paul kriele, 5 januari 2018. ......................................................... |
Tapperij Klassiek is voorlopig op donderdag t/m zondag geopend. Het is een borrelcafé, dus geen lunch noch diners, maar wel mini-tapas en een aangeklede borrel.