Restaurant de Drie Hamerkens stopt

Printerversie
Gepubliceerd op: 22-01-2006 ,Restaurant De Drie Hamerkens op de Hinthamerpromenade stopt. Het echtpaar Bernard en Monique van der Aa, die sedert najaar 2002 in dit historische trapgevelpandje een restaurant leidde, sluiten de zaak door een tegenvallende omzet. Beiden gaven er de nieuwe naam Het Oud Bosch Eethuys aan. De keuken van deze zaak met Bavariabier, werd geleid door de gerenommeerde kok Richard Peters.
Joop van Zantvoort heeft bij de start het echtpaar nog financieel ondersteund.
In een toelichting over de sluiting zegt Bernard van der Aa dat het restaurant pas op 1 maart 2006 dicht gaat. ‘We willen carnaval nog eens flink vieren.’
Voor het pand, dat in eigendom is van Oud Goed b.v. in Rosmalen, is een winkelbestemming aangevraagd.  

Het beeldbepalend pandje 'De Drie Hamerkens'  op Hinthamerstraat nummer 57 dat al van eind jaren zestig een restaurant is. Daar is toen begonnen de Bosschenaar Lennaers. 

foto © paul kriele, 22 januari 2006.