Noordbrabants Museum brengt Van Gogh meer als persoon in beeld

Printerversie
Gepubliceerd op: 02-08-2019 | Gewijzigd op: 02-08-2019
Onder meer door verhalen en tekeningen  wordt een bijdrage geleverd aan Vincent van Gogh als mens en als persoon. Dat gebeurt op de aanstaande tentoonstelling 'Van Goghs intimi' in Het Noordbrabants Museum. Opening zaterdag 21 september 2019. 
 

Vincent van Gogh komt nog meer tot leven dankzij tekeningen en verhalen van /over hem door anderen gemaakt/verteld.
.....................................

Die expositie laat zien dat Van Gogh geen lastige, eenzame man was, die moeilijk in de omgang was.De kunstenaar odnerheild  innige en vaak lange relaties met familie, vrienden en collega-kunstenaars. Het Museum laat voor het eerst zien dat die relaties zichtbaar worden door tekeningen, schilderijen, portretten, brieven en schetsboekjes.   
Vincent van Gogh had vele releaties. Dat bewijs levert 
Het Noordbrabants Museum.

Ter promotie van de digitale ticketverkoop werd door directeur Charles deMooij 31 juli 2019 aan gedeputeerde Marianne van der Sloot, symbolisch het eerste entreebewijs overhandigd. De eerste boekingen bij d eticketshop ontvangen een instaplezing  of een audiotour.