Zoeken
Steeds meer goedkope 'budgethuwelijken' in Stadskantoor
Printerversie |
Het aantal budgethuwelijken neemt toe, zodanig zelfs dat het voor de gemeente minder inkomsten oplevert: te weten € 400 aan leges bij offciële huweljiken in bijv. het stadshuis, tegen € 150 in het Stadskantoor.
![]() |
Wolvenhoek Bruidspaar na de huwelijksvoltrekking in het Stadskantoor. De moeder van de bruid is in volle ! verwachting !! foto © paul kriele, 4 juli 2017. ........................................................ |
De afdeling Burgerlijke Stand constateert dat steeds meer paren hun huwelijksvoltrekking laten plaats vinden tijdens kantoortijden in het Stadskantoor. Deze zogenaamde Budgethuwelijken kosten maar € 150 tegen € 400 als je in het stadhuis trouwt. Die aantrekkelijke prijs maakt dat paren kiezen voor een korte ceremonie in een kamer op de begane grond in het Stadskantoor ipv in de sjieke en sfeervolle trouwzaal in het stadhuis.
Ondanks of wellicht dankzij die goedkope prijs doen zich in de Wovenhoek de raarste taferelen voor.. van koetsen met paarden tot lange witte limousines.
Wolvenhoek Lonely doedelzakspeler ter opluistering van een huwelijksvoltrekking in het Stadskantoor. foto © paul kriele,14 april 2017. .......................................................... |
![]() |
Per jaar worden in de stad 750 huwelijken gesloten. Net iets meer dan de helft, 52%, ofwel 360 huwelijken, gebeurt in het Stadskantoor.