Afsluiting Community Week KW1C met Awardsuitreiking

Printerversie
Gepubliceerd op: 26-05-2015 | Gewijzigd op: 26-05-2015
Tijdens de Communityweek op het Koning Willem -College [26 t/m 29 mei 2015] verrichten studenten allerhande klussen: zaken opknappen, websites maken, meehelpen met toneelproducties, filmpjes maken enzovoort.
Ook gaan 50 studenten, 2 conciërges en 4 docenten in Bosnië meewerken aan het opknappen van een grote school. Nog eens 35 studenten helpen mee de Tour de ALS tot een succes te maken, door donderdag 28 mei op de Mont Ventoux geld in te zamelen voor onderzoek naar de spierziekte ALS. De studenten bemensen de posten en dergelijke. Hiermee tonen zij de maatschappij hun talenten.

Op vrijdag 29 mei 2015 is vanaf  11.30 uur de presentatie van de projecten op de campus van het College. ‘s Middags treden de dj’s StukTV en de Hofnar op.
Awards en Communityfestival
Vrijdag om 13.00 uur reiken de directeur van de Bossche Rabobank en wethouder Erik Logister en het College van Bestuur van het Koning Willem I College awards uit voor de mooiste stands en de beste projecten. 
Meer informatie: www.kw1c.nl/community-week