De Schoonmaker [Schuuring] beste ondernemer

Printerversie
Gepubliceerd op: 04-04-2003 | Gewijzigd op: 10-03-2010
Remmelt Schuuring, directeur van de Schoonmaker, leidde zijn bedrijf naar een eerste plaats in maatschappelijk ondernemen.
Foto ©  BOV.
 

 De Schoonmaker is de beste ondernemer op het gebied van maatschappelijk ondernemen. Die uitverkiezing is door een jury gisteren -donderdag 3 april 2003 –in de Ruwenberg bekend gemaakt.
Er waren naast Schoonmaker, aangevoerd door directeur Remmelt Schuuring- nog twee genomineerden: AAG Adviesgroep en Sigma Coatings.
De jury plaatste ook nog enkele kanttekeningen bij de uitreiking van die BOV-trofee. 
Bij ‘maatschappelijk ondernemen’ staat de mens centraal, maar de jury vindt dat er toch nog te weinig betrokkenheid getoond wordt met bijv. maatschappelijke organisaties, minderheden, de buurt en scholen.
De jaarlijkse BOV-trofee is een uitverkiezing opgezet door de Juniorkamer, die ‘ ..naast donkere wolken aan het economisch firmament ook nog lichtpuntjes in de regionale economie waarneemt.’