Zoeken
Afsluiting jubileum met boek ‘100 jaar Rabobank’
Printerversie |
De ingangspartij van de 'eerste' vestiging van de Bossche boerenleenbank aan de Van Tuldenstraat. Boven de deur staat 'Boerenleenbank'. foto © paul kriele, 3 oktober 2006. |
![]() |
Het boek ‘Honderd jaar Bossche Rabobank’ dat de rijksarchivaris René Bastiaansen gaat schrijven, wordt tijdens de algemene ledenvergadering in september 2006 gepresenteerd.
Op korte termijn zijn er nog twee feestelijke onderdelen:
Tijdens Jazz in Duketown treedt op het Rabopodium [Parade] Trijntje Oosterhuis op en op 11 juni 2006 kunnen de 5000 leden van de Rabobank en relaties in stadion De Vliert life -op grote tv-schermen - de eerste wedstrijd van het WK-voetbal volgen.
Eerlijk gezegd viert de Rabobank het 90-jarige bestaan van de Bossche en het honderd jarige bestaan van de Rosmalense Rabobank, die tezamen met Vught een bankunit vormen.