Zoeken
Brandje in Plataansstraat [Graafsewijk]
Printerversie |
Kort ervoor hoorde de vrouw des huizes een rookmelder op de zolder af gaan. Zelf durfde ze niet te gaan kijken en rende naar de buren toe. De zoon van de buren rende de trap op en zag dat de wasdroger in brand stond. Meteen werd 112 gebeld. Intussen maande de buurjongen dat iedereen de woning moest verlaten. Toen iedereen buiten stond dacht de bewoonster eraan dat ze nog twee hamsters in de woning had staan. De jongeman heeft ze uit de woning gered.
Brandje in de Plataanstraat op de zolderverdieping. foto's © roland brouwer, 20 maart 2011. |
Het was geen kolossale brand, maar de rook die uit het dak vl.,oog, was wel te zien. De brandweer had het vuur binnen een kwartier onder controle. Ernsitge schade bleef gelukkig beperkt.
De officiële verklaring van de Brandmeester was dat een technisch mankement in de droger de kortsluiting heeft veroorzaakt.