Zoeken
Rombouts- na plofkraak- spreekt Vinkelse burgers moed in
Printerversie |
Zo stond de Rabobank en de Huisartsenpraktijk Vinkel er vanmorgen -13 maart 2017- bij. foto © henk van esch, 13 maart 2017. ............................................................... |
![]() |
Burgemeester Ton Rombouts heeft maandagnamiddag -13 maart 2017 - een bezoek gebracht aan Vinkel. Daar ging de burgemeester in gesprek met omwonenden en met name met de bewoners Van Nuland die door de plofkraak van de pinautomaat van de Rabobank in de afgelopen nacht zijn getroffen.
Het betreft het gezin van Wiljo en Anita van Nuland en hun 23-jarige dochter en 21-jarige zoon.
De burgemeester toonde begrip voor de angst die er onder de winkeliers en omwonenden is ontstaan door deze grove manier van het kraken van een geldkluis. De vraag is dan ook of de geldautomaat in het bankgebouw zal terugkeren.
Burgemeester Ton Rombouts [3ev.l.] in gesprek met o.a. Wiljo en Anita van Nuland [r.], de bewoners van het aanpalend appartement. |
|
foto's © henk van esch, 13 maart 2017. |
Op de achtergrond de tamelijk vernielde Rabobank aan de Weerscheut in Vinkel. ................................................................... |
De burgers van Vinkel waren blij en opgelucht dat de burgemeester zelf naar hun dorp was gekomen om hen moed in te spreken en hen gerust te stellen.
Bericht van maandagmoren 13 maart 2017 Rabobank Vinkel door plofkraak flink vernield
B
![](/uploads/wysiwyg/Politielogojuli2008(625).jpg)
De Explosieve Opruimingsdienst moest er aan te pas komen om eventueel niet ontploft materiaal onschadelijk te maken.
Terug naar boven