Zoeken
Alvast drie Bossche relschoppers berecht / verdachte meldt zich
Printerversie |
De politie heeft vrijdag 23 april 2021 nog eens een 40-jarige relschopper aangehouden. De man wordt komende week voorgeleid aan de rechter commissaris als verdachte van openlijke geweldpleging op 25 januari j.l.. De persoon werd herkend door de door de politie geplaatste foto's op Bureau Brabant.
Bericht van 17 april 2021 Alvast drie relschoppers berecht
Vrijdag16 april 2021 stonden drie Bossche jonge mannen, die deelnamen aan de rellen van 25 januari j.l., voor de rechter. Het waren de 21-jarige Quinten T., de 21-jarige Cem A. en de 20-jarige Ibrahim B. De drie worden beschuldigd of de Primerawinkel of de Jumbo geplunderd en/of vernield te hebben.
![]() |
Schade opgelopen winkels en horecazaken laten de ingeslagen ramen vervangen door nieuwe. foto © henk van esch, 26 januari 2021. |
De eisen van de politierechter waren: T. kreeg voor aangerichte vernielingen tien maanden cel. Meeloper Cem A., eigenaar van een dakdekkersbedrijf, vijf maanden cel en tegen Ibrahim, vanwege plundering van de Primerazaak en diefstal werd 175 dagen celstraf geëist.
Binnenkort zullen er nog meer verdachten voor de rechter verschijnen. Zoals de zaak tegen een 26- jarige man uit Vught die werd verplaatst naar 29 april a.s..
ron: Verslag van redacteur Marc Brink van het Brabants Dagblad dd. 17042021..