Sneeuwbalgooiers en bemoeizuchtigen opgepakt

Printerversie
Gepubliceerd op: 19-12-2010 Trouwe lezers weten dat Bastion Oranje niet steeds een reeks ongevalberichten op het net zet. Uitzondering is dit bericht dat past bij de sfeer van deze dagen:

-In de nacht van zaterdag 18 op zondag 19 december 2010 is in de Verwerstraat een 40-jarige Rosmalenaar aangehouden vanwege bemoeizucht met de politie. Die was opgetreden tegen een groep jongeren die met veel kabaal sneeuwballen tegen ruiten aan het gooien waren. De man beledigde en bemoeilijkte het werk van de agenten die de jongeren op hun winterse activiteiten aanspraken. 
Vervolgens werd ter plekke ook nog een 28-jarige man uit Vught aangehouden die sneeuwballen naar de agenten gooide om hun werk te beletten. 
Een 20-jarige man uit Hevloirt, die met vrienden verhaal kwam halen op het bureau en zich er niet wilde verwijderen, is ook aangehouden.Tegen alle verdachten werd proces-verbaal opgemaakt.