Gestelse buurt

De Gestelse buurt ligt oostelijk langszij de Gestelseweg en heette ook wel Zuid II.

Laatste 8 artikelen binnen de categorie Gestelse buurt:

Eerste flat Gestelse Buurt [Guido Gezellelaan]is bijna klaar

Eerste flat Gestelse Buurt [Guido Gezellelaan]is bijna klaar

Gepubliceerd op: 15-12-2021 | Gewijzigd op: 15-12-2021
Guido Gezellelaan: De eerste flat [met daktuin..]  in de Gestelse buurt die bij kllaar is.
Lees meer
Controles en adviezen in Gestelse buurt

Controles en adviezen in Gestelse buurt

Gepubliceerd op: 13-11-2020 | Gewijzigd op: 13-11-2020
Op 12 november 2020 hield de gemeente samen met de politie en Brabant Wonen in de Gestelse buurt uiteenlopende controles. Daarnaast werd ook advies gegeven over anti-inbraak en het veiliger maken van de woning.
Lees meer
Vervanging flats Guido Gezellelaan e.v. in Gestelse buurt

Vervanging flats Guido Gezellelaan e.v. in Gestelse buurt

Gepubliceerd op: 12-01-2020 | Gewijzigd op: 12-01-2020
Een serie van zes flats in de Gestelse Buurt [Oostkant]worden vervangen. Aller eerst de flat aan de Guido Gezellelaan en vervolgens Rodenbachstraat [2022] en later de Frans Erensstraat, Albert Verweijstraat, Frederik van Eedenstraat en de Bilderdijkstraat.
Lees meer
Project Goede Buur  in Gestelse buurt gestart

Project Goede Buur in Gestelse buurt gestart

Gepubliceerd op: 09-10-2018 | Gewijzigd op: 09-10-2018
Studenten Socliale Studies van AVANS gaan komend najaar in de Gestelsen buurt op huisbezoek. Dat gebeutt samen met ervaringsdeskundige bewoners uit die buurt. De studenten gaan in gesprek over armoede in de buurt.
Lees meer
Wijkvernieuwing Gestelse buurt gestart met eerste verhuizingen

Wijkvernieuwing Gestelse buurt gestart met eerste verhuizingen

Gepubliceerd op: 14-03-2017 | Gewijzigd op: 22-03-2017
De wijkverniewing 'Gestelse buurt' is gestart met de verhuizing van de eerste urgentie-bewoners. Zodra zij zijn vertrokken naar een woning elders, kan de eerste flat in de Guido Gezellelaan worden gesloopt
Lees meer
Inval in Gestelse buurt door FIOD, Sociale Dienst en fiscus

Inval in Gestelse buurt door FIOD, Sociale Dienst en fiscus

Gepubliceerd op: 16-10-2015 | Gewijzigd op: 16-10-2015
Politie, marechaussee, FIOD, Sociale Dienst en de fiscus hielden woensdag 14 oktober een inval in de Gestelse buurt.
Lees meer
Gestelse buurt: Onthulling fotodoeken van 'Kijkindiewijkproject'

Gestelse buurt: Onthulling fotodoeken van 'Kijkindiewijkproject'

Gepubliceerd op: 30-03-2011 | Gewijzigd op: 31-03-2011
Maandagmiddag 30 maart 2011 heeft wethouder Rodney Weterings samen met twee buurtkinderen Michell en Leroy Kersten een van de vijf fotodoeken onthuld op de hoek Da Costastraat/Bilderdijkstraat. Dat gebeurde samen met tientallen buurtbewoners en betrokkenen van de gemeente en het Makershuis en met steun van het jubilerende Brabant Wonen, dat vanwege dat 100-jarig bestaan dit jaar 'Ontmoeten' als thema koos. Het aanbrengen van de 5 fotodoeken met momenten uit de levens van de buurtbewoners valt onder de paraplu: 'Kijkindiewijk'. De kunstenaars Inge Korten en Irma Bulkens zijn maanden lang huis aan huis gesprekken aangegaan en hebben op vele adressen bij mensen binnen mogen kijken, foto's genomen en fotodoeken geleend om hun project 'Kijkindiewijk' uit te kunnen voeren.
Lees meer
1e huurders bij oplevering 'Nieuw Zuid' op de Meerendonk

1e huurders bij oplevering 'Nieuw Zuid' op de Meerendonk

Gepubliceerd op: 28-03-2011 | Gewijzigd op: 29-03-2011
Binnen het jaar van de start van de bouw [mei 2010] van de nieuwe woonwijk Meerendonk ontvangen op dinsdag 29 maart 2011 de eerste huurders het contract voor hun nieuwe woning. Daarmee wordt de bouw van het project At Home bijna afgesloten. Eind mei worden, naast de 10 huurwoningen, ook de 66 koopwoningen opgeleverd.
Lees meer

Oudere artikelen binnen de categorie Gestelse buurt:



10-06-2009 | Leefbaarheidsactie in Gestelse buurt
27-01-2009 | Kookboek van de buren in de Gestelse buurt
17-05-2004 | Renovatie Gestelse Buurt