Zoeken
Boekenbeurs voor familiekamer nieuw ziekenhuis
Printerversie |
.jpg)
Dat is een van de plannen, die de extra's zijn voor het nieuwe ziekenhuis dat met een te beperkt budget kampt.
Voor diverse objecten zijn/worden acties gevoerd. Bovenaan de wensenlijst staan - na en publieksstemming- een kapel en een islamitische gebedsruimte.
Voor de boekenbeurs kunnen nog boeken worden ingeleverd. Er zijn al honderden nieuwe boeken binnengekomen via de boekhandel [drukproeven en uitgaven-met-een- foutje] en van de Rotary. Ook de TEFAF en de PAN hebben dergelijke exemplaren ter beschikking gesteld.
De organisatie, de Vrienden van het Jeroen Boschziekenhuis, krijgt van alle kanten hulp voor transport van de boeken, vervoer, inrichting van de kerk en evenementpromotie, etc. .
Informatie/inleveradres via bestuurslid van 'de Vrienden' Renée Spermon: hsper@xs4all.nl en 06 11323402.