Zoeken
Forse prijsstijgingen op woningmarkt
Printerversie |
![]() |
-Hierboven: Nieuwbouw bij Stadion de Vliert. -Hieronder: Nieuwbouw in de Adelheidstraat.in Orthen Links foto © paul kriele, maart 2018.en henk van esch, 7 janauri 2021. |
![]() |
Ook in de nieuwbouw steeg het aantal verkochte woningen, maar ook daar viel een prijsstijging van 8 % te constateren
Lokaal laat eenzelfde beeld zien. Vooral bij rijwoningen en appartementen werd vaak meer dan de vraagprijs geboden. Het aantal te koop staande woningen nam af ten opzichte van het laatste kwartaal van 2020, maar ligt wel hoger dan het aantal te koop staande woningen in het eerste kwartaal van 2020.
De gemeente heeft nog steeds de ambitie om 10.500 woningen te bouwen over 2020-2030.
In het eerste kwartaal zijn in de stad 165 nieuwe woningen gerealiseerd zoals van het project op de Vliert [54], Wielsem[ [43] en Orthen Links [laatste fase:[28].