Prins Bernhardstraat



Laatste 8 artikelen binnen de categorie Prins Bernhardstraat:

Sloop en nieuwbouw KPN-complex nog veel onzeker

Sloop en nieuwbouw KPN-complex nog veel onzeker

Gepubliceerd op: 19-04-2019 | Gewijzigd op: 19-04-2019
In diverse berichtegevingen [o.a. Zuidwalgebied] kwam de sloop en nieuwbouw op KPN-complex* al aan bod. Het lijkt er nu op dat januari 2020 de sloop daarvan begint, uitgezonderd de nummers 12 en 14 in de Prins Bernhardstraat. Dus de twee vleugels aan weerszijden van het toren-achtige hoofdgebouw blijven staan. Hoewel, het is ook weer mogelijk dat de door Schouten jr. gehuurde vleugel, rechts van die 'toren', ook zou kunnen verdwijnen.
Lees meer
Abortuskliniek op Prins Bernhardstraat 1

Abortuskliniek op Prins Bernhardstraat 1

Gepubliceerd op: 20-04-2018 | Gewijzigd op: 24-04-2018
Er bestaat een plan om in het hoekpand Prins Bernhardstraat 1- Keizerstraat een abortuskliniek te vestigen.
Lees meer
Oorlogsfoto’s in vitrine bij Joods Monument in de Mortel

Oorlogsfoto’s in vitrine bij Joods Monument in de Mortel

Gepubliceerd op: 25-10-2017 | Gewijzigd op: 25-10-2017
Woensdagmiddag 25 oktober 2017 wordt na een korte ceremonie in de synagoge in de Prins Bernhardstraat, in de vitrines die vorig jaar bij het Joods Monument in de Mortel zijn opgehangen, nieuwe foto's geplaatst.
Lees meer
Begin september aanpak Prins Bernhardstraat

Begin september aanpak Prins Bernhardstraat

Gepubliceerd op: 19-08-2015 | Gewijzigd op: 19-08-2015
De gemeente gaat begin september 2015 -fasegewijs -de Prins Bernhardstraat vernieuwen met rode bakstenen en de trottoirs met grijze –vierkante-kleine, stoeptegels.
Lees meer
Telkens loos alarm bij KPN Prins Bernhardstraat

Telkens loos alarm bij KPN Prins Bernhardstraat

Gepubliceerd op: 04-11-2013 | Gewijzigd op: 04-11-2013
Herhaalde malen loos alarm voor brandweer in KPN-gebouw Prins Bernhardstraat.
Lees meer
Projectontwikkelaar bestudeert toekomst KPN-terrein

Projectontwikkelaar bestudeert toekomst KPN-terrein

Gepubliceerd op: 05-07-2011 | Gewijzigd op: 05-07-2011
Projectontwikkelaar Boelens/De Gruyter*, bestudeert momenteel de invulling van het KPN-terrein aan de Prins Bernhardstraat. Net vóór de vakantie van Bastion Oranje kwam op 24 juni 2011 een architcten/ontwerpbureau zich ter plekke oriënteren. Een delegatie van vier personen bracht de omgeving in kaart en bezocht met name het Museumkwartier.
Lees meer
Oorworm oorzaak herhaald brandalarm KPN....

Oorworm oorzaak herhaald brandalarm KPN....

Gepubliceerd op: 09-07-2009 | Gewijzigd op: 24-12-2014
Het KPN-gebouw in de Prins Bernhardstraat staat op de nominatie om afgestoten en gesloopt te worden. De gemeente is een kandidaat ivm de ontwikkeling 'Zuidrandzone'. Het gebouw heeft twee vleugels, een rechter, de oudste -vooroorlogse - vleugel. Dez emin of meer gerenoveerde vleugel hefet een -voormalige - directiekamer, die tegenwoordig een storings ofwel calamiteitencentrum is. Ook bevindt zich daar de enorme trappenhal met de glasinloodramen van Marius de Leeuw. De andere zijde, aansluitend op de Toonzaal, is na een bombardementinslag in 1957 herbouwd. Vorig jaar kwam de brandweer regelmatig opdagen omdat er steeds een alarm afging. De afgelopen weken 27 en 28 was het opnieuw raak. Er zou een storing moeten zijn. Maar de centrale communicatie in Den Haag bericht dat een oorworm de boosdoener van het alarm in de brandmeldinstallatie is geweest.. Overigens brengt de brandweer de kosten van -ook loos - alarmen in rekening.
Lees meer
eerste telefooncentrale

eerste telefooncentrale

Gepubliceerd op: 09-06-2009 | Gewijzigd op: 17-09-2022
Het KPN-gebouw in de Prins Bernhardstraat staat nagenoeg leeg. Het degelijke interieur dat weinig allure uitstraalt en zuiver functioneel is opgezet, staat de slopershamer te wachten. De vraag is alleen nog wanneer. De gemeente is de eerste kandidaat voor aankoop van dit complex, zoals werhouder Snijders [28-11-2008] bekend maakte. Deze zuidelijke hoek van de binnenstad staat rond 2015 een nieuwe toekomst te wachten. Momenteel verhuist er elk kwartaal wel een afdeling naar Utrecht of Amersfoort waar KPN de telecomzaken concentreert.
Lees meer

Oudere artikelen binnen de categorie Prins Bernhardstraat:



22-07-2004 | Vallend gesteente door betonrot bij Telecom