70e Bossche Avondvierdaagse life op internet/Oproep Rombouts

Printerversie
Gepubliceerd op: 25-05-2016 | Gewijzigd op: 25-05-2016
De Bossche Avondvierdaagse, die over 8 dagen start is voortaan ook op social media te zien. Dat komt ook door het 70 -jarig bestaan social media’.
De start , waar je ook nog kunt inschrijven, is bij TGG aan de Diepte. Er hebben zich al  3.500 wandelaarsgemeld.

Wandelaars die graag willen deelnemen aan de 25 km, kunnen zich nog steeds via de website  zie ok www.bosscheavondvierdaagse.nl

De start is dagelijks LIVE te volgen via de Facebookpagina van de Bossche Avondvierdaagse.Dit jaar is er ook een eigen Instagram account aangemaakt, waarop  dagelijks de leukste wandeltips geplaatst worden.  En dan zendt TV73ook nog de avondvierdaagse uit [kanaal 44 Ziggo] .

Volg de avondvierdaagse via social media: Facebookpagina: Bossche Avondvierdaagse, Instagram: Bosscheavond4daagse en via www.bosscheavondvierdaagse.nl


Oproep Rombouts
Burgemeester Rombouts heeft een oproep gedaan aan alle inwoners van de gemeente ‘s-Hertogenbosch om deel te nemen aan de 70e editie van de Bossche Avondvierdaagse.
Ook bedankt hij de vele vrijwilligers voor hun inzet in de afgelopen jaren.

Bekijk de video via: https://www.youtube.com/watch?v=x3FbdoI62nM