Zoeken
2 weken spoorstremming door nieuwe Diezespoorbrug
Printerversie |
Vanaf donderdag 27 juni staat de treinreiziger een gecompliceerde reis te wachten. Door het slopen van de oude en het inbrengen van een nieuwe spoorbrug over de Dieze, naast de nieuwe fly-over, rijden er vanaf donderdag 27 juni twee weken lang geen treinen naar Nijmegen en Utrechjt.
Reizigers worden met bussen vervoerd : [achterzijde vertrek naar Utrecht en aan de voorzijde vertrek naar Nijmegen] .
Het karwei duurt, als alles mee zit, tot en met 11 juli. Dat is zo gepland ivm de aanvang van de Vierdaagse in Nijmegen.
Tegelijkertijd worden ten Noorden van het emplacement de sporen en de wissels vervangen.
De werkzaamheden zijn op locatie [podium Vogelstraat] en via de webcam van ProRail
http://www.prorail.nl/Publiek/Infraprojecten/NoordBrabant/DenBosch/Pages/DenBosch.aspx
te volgen.
![]() |
-Naast de fly-over komt er over de Dieze nog een nieuwe spoorbrug, die de oude ijzeren brug vervangt. -Links onder Behalve een nieuwe spoorbrug worden tegelijkertijd ook de wissels en rails op het emplacement vervangen. foto´s © paul kriele, 28 februari 2013 [r.] en 15 april 2013. |
![]() |
![]() |
NS stelt in allerlei publicaties dat alles in het werk wordt gesteld om de reizigers toch zo vlot mogelijk van A naar B te doen vervoeren en het werk in die twee weken, dus voor 11 juli 2013, klaar te krijgen.
Drukte en hectiek
Bezorgd voor de reizigers en burgers heeft de VVD vragen gesteld aan B&W over de aanpak van de juiste informatie aan buren en bewoners ivm de hectiek rond busvervoer en vrachtwagens die af en aan rijden, over de bereikbaarheid van de stad en of door de verkeersdrukte de veiligheid niet in het gedrang komt.