Opening enkelvoudige spoorbrug naar Nijmegen a.s. weekeind

Printerversie
Gepubliceerd op: 14-01-2014 | Gewijzigd op: 14-01-2014
Komend weekend 18 en 19 januari 2014 verricht ProRail de laatste werkzaamheden aan de nieuwe enkelsporige brug die bestemd is voor de treinen Den Bosch naar Nijmegen. Maandag 20 januari gaat de eerste trein eroverheen. Door de werkzaamheden rijden er vanaf zaterdagmorgen t/m zondagavond laat geen treinen naar Nijmegen.

Rechts: en onder Werkzaamheden voor de aanleg van de meest oostelijk gelegen, enkelvoudige spoorbrug over de Dieze.

foto's © paul kriele, 2 juli en 20 september 2013.

De werkzaamheden starten zaterdagmorgenvroeg  om 01:00 uur. Aan beide zijden wordt de nieuwe brug dan aangesloten op het bestaande spoor. En dat geldt ook voor de bovenleiding. Na de test zit maandagochtend 20 januari 2014 om 05:00 uurt de klus erop en rijdt de eerste trein over de nieuwe brug.

Gevolgen treinverkeer
Door de werkzaamheden rijden er komend weekeind minder treinen tussen Den Bosch-Utrecht, Den Bosch-Nijmegen en Den Bosch-Boxtel. NS zet stop- en snelbussen in.
Info via de NS Reisplanner op www.ns.nl, of via 0900-9292.