Kantoorpand Justitie in Jorisstraat tijdelijk verhuurd

Printerversie
Gepubliceerd op: 11-08-2015 | Gewijzigd op: 12-08-2015
Het Koning Willem1-College heeft het leegstaand kantoorpand vanJustitie in de St. Jorisstraat , op nummer 129 gehuurd. Dat is een tijdelijk huurcontract. Het pand gaat gebruikt worden als taleninstituut  voor de inburgeringscursus [Internationale schakelklas].

St.Jorisstraat
Kantoorpand Justitie krijgt een tijdelijke bestemming als taleninstituut.Links de toegang op nummer 129.

foto © paul kriele, 11 augustus 2015.

Momenteel wordt het interieur door een bedrijf schoongemaakt. Schildersbedrijf Van der Plas zet er een lik verf op. Electro Van Santvoort uit Berlicum kijkt de leidingen na en vernieuwt ze zo nodig en het bedrijf Floor is gespecialiseerd in houten vloeren.
Om het pand ook als school geschikt te maken, moet er aan de achterkant nog een vluchtroute worden aangelegd.

Zoals bekend werd het gehele Justitiecomplex - na wat heen en weerverkoop- door het Rijk aan Vareks uit het Limburgse Horst verkocht. Maar die heeft er nog geen bevredigende bestemming aan kunnen geven. Er liggen allerlei restricties op de toekomst van dat pand. 
Zie bericht: Oud Justitiecomplex in Jorisstraat  verkocht dd.  8 juli 2014.