Zoeken
Lichtjesprocessies in Rosmalen, Orthen, Empel en in binnenstad
Printerversie |
De jaarlijkse herdenkingen aan een familielid vriend of bekende, de zgn. lichtjesprocessies, hebben zich al aangekondigd.
-In Rosmalen is op donderdagavond 27 oktober 2016 [vanaf 18.00 uur] een Lichtjesavond met muziek [Duketown Ladies en troubadeour Rop Romers] op de begraafplaats en bij het crematorium aan de Oude Baan. Die herdenking gebeurt in samenwerking tussen de DELA en de begraafplaats Rosmalen.
![]() |
De lichtjesprocessie in 2014. |
![]() |
-Binnenstad met TV 73 houdt ook weer een lichtjesprocessie, maar heeft er nog geen gegevens over in huis.
De datum staat al wel gepland: woensdag 21 december 2016. Verzamelen vanaf 18.00 uur en vertrekt om 19.30 uur op het St. Janskerkhof.
-Begraafplaats Orthen
Op zaterdag 5 november 2016 vindt er onder de titel 'Zielen in Gedachten' op de begraafplaats Orthen een sfeervolle herdenking plaats. Die aangeklede viering bestaat uit een verlichte tocht over het kerkhof langs uiteenlopende rituelen en activiteiten. Muziek is er van Ensemble Crescendo, verhalen van de Vertl vogel, klankschalen van Resi van Klundert en een bewegingsspel van dansstudio Dorry Langenberg. De bezoekers kunnen in een boom witte zakdoekjes als herinnering aan hun geliefden hangen. Na afloop is er een aangekde koffietafel.
-Empel
Ook in Empel is er op woensdag 2 november 2016 een verlichte herdenking voor de overledenen. Op de Parochiebegraafplaats vindt op Allerzielen een herdenking plaats met muziek, zang, een gedicht en een herinneringsboom voor de kinderen. Om 19.00 is er een H.Mis in de H. Landelinuskerk.