Lichtjesprocessie in regenachtig weer, minder druk

Printerversie
Gepubliceerd op: 21-12-2016 | Gewijzigd op: 22-12-2016
Woensdagavond 21 december 2016 trok vanaf half acht vanaf het Sint Janskerkhof en vanuit de Sint Jan de jaarlijkse herdenkingstocht, die georganiseerd wordt door TV73. De  Lichtjesprocessie gaat vanaf de Parade via de Verwersstraat naar het stadhuis, waar vanaf het bordes wethouder Huib van Olden een toespraak houdt en er muziek klinkt. Joep   Vervolgens trekt de stoet via de Hinhamerstraat naar de Sint Jan.

Op de Markt klonk muziek van Esther van Heeswijk, de voormalige zangeres van coverband You&Me, die een paar hartverwarmende liedjes zong.  Ook werd door Joep Gersjes en Elly de Graaf  350 de namen van overledenen voor gelezen.
Bij terugkeer in de Sint Jan leidt plebaan Gert Jan van Rossem een korte gebedsdienst.
Dit keer liepen er slechts 500 mensen mee, die met de tocht hun dierbaren willen herdenken. Andere jaren namen aanvankelijk 1200, en vorig jaar 2.000 mensen aan de stoet deel.





Impressie van de jaarlijkse Lichtjesprocessie.

-Rechs een toespraak door wethouder Huib van Olden .


 
 

-Links zang door Esther van Heeswijk.

foto's © henk van esch, 21 december 2016.