Nieuwe editie Dag van de Dialoog

Printerversie
Gepubliceerd op: 05-10-2010 | Gewijzigd op: 05-10-2010
Op woensdag 3 november 2010 vindt in de namiddag de tweede editie plaats van de 'Dag van de Dialoog'.
Vorig jaar  zette Basta! samen met het CCC de eerste dialoogzitting op om  meer respect en begrip te krijgen krijgen voor elkaar en elkaars standpunten, ideeën en (culturele) achtergrond. De dialoog is daar een middle voor door goed naar elkaar te luisteren en níet in discussie te gaan.

Mensen ontmoeten is een Bosschenaar niet vreemd.
Praten is iets wat een Bosschenaar goed af gaat.
Luisteren gaat over het algemeen ook goed.
Maar hoe zit het met die combinatie?


De Dag van de Dialoog wordt sinds 2002 in ruim 55 Nederlandse steden georganiseerd.
 

De formule van de Dag van de Dialoog is dat aan circa 30 dialoogtafels, die op uiteenlopende locaties in de stad staan opgesteld, de deelnemers [max 9 per tafel] in gesprek gaan over “Smaken verschillen”. Natuurlijk wordt er ook samen gegeten en zal een gespreksleider de dialoog in goede banen leiden.
De Dag van de Dialoog wordt feestelijk afgesloten met een slotfeest in de Azijnfabriek op vrijdag 12 november.

Meedoen aan de Dag van Dialoog kost niets. Omdat het juist de bedoeling is mensen te ontmoeten met wie je niet dagelijks om tafel zit, hoopt de organsiatie op een (nog) grotere diversiteit van de deelnemersgroepen. 
Aanmelden via  www.s-hertogenboschindialoog.nl of door een mail te sturen naar info@s-hertogenboschindialoog.nl.