Zoeken
De Kathedraal: 132-jarig feest van Oeteldonk ook voor schooljeud
Printerversie |
Bij een verjaardag hoort een traktatie zegt de jubilerende Oeteldonksche Club anno 1882 [OC], die dit jaar 11x11 plus 11= 132 jaar bestaat. Daarom werd de schooljeugd van de stad uitgenodigd voor een feestje in De Kathedraal waar zich 't Miraokuls Spektaokul afspeelt. Maar ze moesten er wel wat voor doen. Het werd een elfkamp met tal van spellen, zoals kaasdragen, rolschaatsen, een bibbervrije geleiding langs een electrische stang en klimmen en klauteren door hindernissen.
Het ging om de jeugd van 5 t/m 8 jaar van alle lagere [BBS] scholen. Gastheer was de OC en de organisatie lag in handen van Faes entertainment uit Boxtel.
![]() |
![]() |
![]() |
De Markt vrijdag 3 oktober 2014 is veranderd in een carnavalsspeelplein met links en boven speciale rolschaatsen trucs. foto's © paul kriele, 3 oktober 2014. |
Er kwamen ook Bossche en Oeteldonkse liedjes langs, die de- in rood wit geel geklede- jeugd moest afmaken.
Op de lijst van een van de leiders stonden 23 spellen waarmee leerlingen van 15 scholen punten konden scoren. De spellen waren stropdaswerpen, kaasdragen, hangen in spijkerbroeken, dart met ballen en klimmen en klauteren over hindernisbanen.
![]() |
![]() |
Ballen gooien, rolschaatsen en kaasdragen. foto's © paul kriele, 3 oktober 2014. |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
-Boven: Voorzichttig manoeuvreren langs een electrisch geladen stang. -De jeugd dronk zoveel dat de containers het afval niet konden verwerken. -Onder: Hangen in een spijkerbroek ... foto's © paul kriele, 3 oktober 2014. |
![]() |
De speldag 'Elfkamp' was rond half twee afgelopen. |
Terug naar boven