Zoeken
Na blootkalender, nu ook eigen kookboek van Dansmaries
Printerversie |
De nationaal bekend geraakte [door bezoek koninklijke familie in 2007] Dansmaries hebben een kookboek uitgegeven getiteld 'Au Bain Mari'. Vandaar de foto op de omslag van de groep, waarop de 13 carnavaleske mariekes zijn gezeten in een wokpan.
Tegelijk met de uitgave is een culinaire wandeling [op 27 januari 2013] lanmgs 13 horecazaken uitgezet, een Tour du Schrans, waarvoor men kan intekenen. Sluitstuk is een Desert Dansant in de Azijnfabriek van Dansmari Jan Rijnaarts.
Het 'Au Bain Mari-boek' bevat 13 carnavaleske gerechten, die serieus zijn opgesteld, maar een parodie zijn op het mager koken-tijdperk.
![]() |
|
![]() |
Zoals bekend zit achter de unieke ideeën van deze groep de RKDV St. Hendrien, die twee jaar geleden een glossy pin-up kalender deed verschijnen.
Voor meer infoe en intekenen: Dansmaries.nl