Zoeken
Prins Hendrik Park
Park gelegen tussen de Muntel en De Vliert dat genoemd is naar de gemaal van koningin Wilhelmina, de ouders van de voormalige koningin Juliana. Met het zand werd de Muntel opgehoogd.Laatste artikelen binnen de categorie Prins Hendrik Park:
Aangepast plan voor woonflats op Brabantbadlocatie
Gepubliceerd op: 22-07-2022 | Gewijzigd op: 22-07-2022Aanpassing bestemmingsplan woningrn bij Brabantdbad om meer betaalbare woningen [de helft van de 177 te bouwen woningen] te kunnen realiseren.
Gemeente zet plan bouw woontorens IJzeren Vrouw door
Gepubliceerd op: 24-11-2021 | Gewijzigd op: 24-11-2021In de raadsvergadering van 23 novrmber 2021 bleek dat de gemeente, ondanks bezwaren en commentaren de bouw van de drie woontorens in het Prins Hendrikpark [Zuid-Oostkant] door zet. Op opmerkingen van SP, 50 Plus, Leefbaar 's-Hertogenbosch en De Bossche Groenen gaf wethouder Roy Geers als antwoord dat alle alternatieven zijn bestudeerd.
Drie woontorens -60 m - in Prins Hendrikpark gepland
Gepubliceerd op: 21-08-2019 | Gewijzigd op: 21-08-2019Heijmans heeft de plannen weer uit de kast gehaald om aan de Oostrand van het Prins Hendrikpark, nabij het benzinestation en op de plek van het voormalige Brabantbad nu speelweide,drie 60 m hoge woontorens te bouwen.
Wandelpaden Prins Hendrikpark zijn redelijk veilig
Gepubliceerd op: 30-03-2017 | Gewijzigd op: 30-03-2017Gemeente gaat geen extra handhavingsmaatregelen tegen fietsers in parken nemen.
Hendrikpark: Nog meer natuur rond 'IJzeren Vrouw'
Gepubliceerd op: 14-03-2010 | Gewijzigd op: 14-03-2010Aannemer Ollenkamp is bezig met de aanleg van een natuurgebied rondom de IJzeren Vrouw. Door de aanleg van eilandjes en aflopende oevers wordt de flora en de fauna in het Prins Hendrikpark nog meer gestimuleerd. Bovendien komt er langs de gehele plas een doorgetrokken wandelpad.