Bisschop De Korte ontsteekt paasvuur op de Parade
| Printerversie |
Op paaszaterdag 15 april 2017/19.00 uur ontsteekt mgr. De Korte op de Parade het Paasvuur. Vertegenwoordigers van uiteenlopende kerken in de stad steken dan de paaskaars van hun kerk aan aan dit vuur en nemen het licht mee naar hun eigen kerkgebouw, zodat het licht zich over de hele stad verspreidt.
Dominee Ter Linden te gast in Grote Kerk
Op Goede Vrijdag 14 april 2017/ 19.30 uur heeft de Grote ofwel protestantse kerk op het Kerkplein een bijzondere gast . Daar wordt de kerkdienst geleid door de bekende predikant Carel ter Linden*. Carel ter Linden een dominee die de oecumene uitdraagt, spreekt bij ieder kruiswoord een korte overdenking uit. De pianiste Karin Kuijper speelt ‘Die sieben letzte Wörte Jesu’ van Joseph Haydn
Dominee Carel Ter Linden
| dominee Carel Ter Linden spreekt in de Goede Vrijdagdienst in de Grote Kerk. foto © EO ............................................................................................................. |
![]() |
Dominee Carel Ter Linden raakte landelijk bekend door de huwelijkssluitingen van prins Constantijn met prins Laurentien [2001], kroonprins Willem-Alexander en prinsens Máxima [1-2-2002] en van prins Friso en prinses Mabel [2004].
Ook leidde Ter Linden de uitvaartdiensten van prins Claus [2002] en van prins Bernhard sr.[2004] in Delft.





