Duo in Rivierenbuurt gearresteerd voor bedreigen en mishandelen agent

Printerversie
Gepubliceerd op: 08-08-2014 | Gewijzigd op: 08-08-2014
Een 20-jarige Eindhovenaar en zijn 19-jarige Bossche vriendin zijn vrijdagochtend 8 augustus in de Rivierenbuurt aangehouden voor het bedreigen en mishandelen van een politieman.
De agent zag de man rond 4.00 uur die nacht op een scooter toeterend door het uitgaanspubliek op de Dommelstraat rijden. Toen hij de Eindhovenaar daar op aanspraak, rook de politieman een alcohollucht. De man weigerde mee te werken aan een blaasproef. Toen de agent hem wilde aaahouden werd de man agressief en beledigde en bedreigde de agent.
Tijdens de aanhouding spuugde de verdachte enkele malen naar de agent, waarbij ook bloed zat, en raakte hem daarbij onder meer in zijn gezicht. De vrouw probeerde ondertussen de aanhouding van de man te voorkomen waarbij ze de agent enkele malen tegen zijn rug schopte. Dankzij extra assistentie kon het tweetal worden gearresteerd. Ze zijn ingesloten voor verder onderzoek. Omdat de man ook in het bureau een ademanalyse weigerde, is zijn rijbewijs ingevorderd.