Zoeken
Wijkspeelplaats bij Sancta Maria VMBO-school
| Printerversie |
Woensdag 1 juni 2011 is begonnen met de aanleg van de wijkspeelplaats aan de Van Voornestraat bij de Sancta Maria Mavo. Partners zijn het Charity Board Brand Loyalty, S-port van de Gemeente, de Sancta Maria VMBO school en de Richard Krajicek Foundation. Wethouder Bart Eigeman onthulde ter plekke een bord met tekst over de deelnemende partijen.
| |
|
| De onthulling van het bord waarop de tekst van de aanleg die gebeurt samen met het Richard Krajicekfonds. |
foto's © roland brouwer, 1 juni 2011. |
Na de onthulling van een bord vertelde wethouder Bart Eigeman in eigen bewoordingen hoe geweldig hij het vond dat er weer een sport- en speelplaats geopend zal worden. De komende maanden zal de sport- en speelplaats worden aangelegd.
Het komt er net zo uit te zien als het speelterrein op het Taxandriaplein, dus compleet met ijzeren speel-rekken, kunstgras sportveldjes voor voetbal, basketbal en andere sporten.
Na de oplevering medio september 2011, zal Richard Krajicek de opening verrichten.
| -Boven: Het veldje achter de Sancta Maria VMBO-school in de Van Voornestraat. -Rechts en boven: Twee buurtteams speelden daarna een partijtje voetbal. foto's © roland brouwer, 1 juni 2011. |




