Pipoos Verwersstraat verhuist naar Vughterstraat

Printerversie
Gepubliceerd op: 05-04-2006 Op Verwersstraat 7 komt de herenmodezaak Suit Supply. Dat is een keten met 14 zaken [o.a.Maastricht en Tilburg], die pakken, dassen en shirts verkoopt. In dit rijksmonument, dat historische -17e eeuwse - beschilderde plafonds bevat, zat lange tijd de creativiteitswinkel Pipoos, die naar Vughterstraat 18-22 verhuist.
Suit Supply respecteert de historie en gaat zelfs de ramen aan de voorzijde, door het weghalen van de rode luifels, en de plafonds beter in het zicht brengen, aldus Leysveld van de Amsterdamse keten Suit Supply. 

Pipoos op Verwersstraat 7 verhuist naar Vughterstraat 18-22. In het pand in de Verwersstraat, dat nog historische plafonds heeft, komt de herenmodezaak Suit Supply. Vughterstraat 6 waar tijdelijk Pipoos is gehuisvest.

foto's © paul kriele, 5 en 24 april 2006.