Zoeken
Nieuwjaarsduik afgelast.
| Printerversie |
![]() |
| Stoere zwemmers aan de Oosterplas die op 1 januari 2021 de koude en ook corona trotseerden. foto © henk van esch, 1 januari 2021. |
In ieder geval heeft De Bossche Reddingsbrigade voor de Oosterplas en de lokale sportverenigingen rondom Den Bosch dit evenement voor 1 januari 2022 gecanceld. Aan de Oosterplas trok het sportief festijn de andere jaren rond de 1000 deelnemers.
De grote sponsor van het evenement, Unox, die het duiken thuis opzette onder de naam 'Nieuwsjaarsduik in blik', waarbij men een pakket soep in blik kon bestellen [bestaande uit een maal zeewater en eenmaal soep en twee Unox mutsen]. Unox doneerde bij elke bestelling een blik erwtensoep aan de Voedselbank Maar dit initiatief is al uitverkocht..





.jpg)